1a3

 

Den na Střelnici

s1Den na Střelnici je naše školní dlouholetá akce branného typu. Bylo zataženo, občas deštivo, ale to nás neodradilo. Vše jsme zvládli na výbornou, jak plnění úkolů tak i opečení špekáčků - závěrečnou odměnou.

Všechny fotografie - Den na Střelnici

Den se zvířátky

z2 1Den se zvířátky proběhl na naší škole poprvé a velmi se vydařil. Děti si mohly, se svolením rodičů, přinést do školy své domácí mazlíčky. Zvířecí návštěva byla bohatá. Děti získaly hodně nových poznatků od majitelů, zhlédly projektový film a nakonec každá třída vytvořila plakát s prezentací vybraného zvířátka. 

Všechny fotografie - Den se zvířátky

Návštěva Domečku

ch1Rádi jsme příjali pozvání na návštěvu Domečku, jehož zřízovatelelm je oblastní církevní charitativní organizace. Nabídnuté zábavné činnosti se nám velmi líbily.

Všechny fotografie - Návštěva Domečku

Den na koloběžkách

IMG 0533Den na koloběžkách jsme si užili na Císařské louce. Sluníčkové počasí bylo příjemné a chuť do závodění veliká. Každý z naší třídy jel naplno a ujel celou dlouhou dráhu. Pochvala za vítězství patří všem.

Všechny fotografie - Den na koloběžkách

Je nás víc

AmyJe nás víc ve třídě. V září přišla do třetího ročníku nová žákyně  Amy Svatková. Je jediná "holka" v chlapecké třídě, ale zvládá to velmi dobře. Navíc ráda klukům pomáhá  a je pro ně svým chováním příkladem.

Všechny fotografie - Je nás víc

 

euf

Dětský klub pro ZŠ Moravská Třebová
Projekt č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_077/0007918 je financován z OP Zaměstnanost a ESF.
Termín realizace: 1. 8. 2018 - 30. 6. 2021

Projekt cílí na rozšíření nabídky péče o děti 1. stupně v době mimo školní vyučování ve speciální ZŠ M.Třebová. Nově zřízené zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ umožní rodičům našich žáků kompenzovat jejich znevýhodnění na trhu práce, které bývá často dáno nezbytností zajistit péči o dítě v době mimo školní vyučování. Kapacity školní družiny nedokáží pokrýt především poptávku žáků ze 3.-5. ročníků, proto pro ně zprovozníme Dětský klub. Žákům 1.st. také nabídneme účast na příměstském táboře.


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání”
registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.