2

 

Den se zvířátky

dz0 S velkou chutí jsme se zúčastnili celoškolní akce Den se zvířátky. Některé paní učitelky, někteří spolužáci mohli ten den přijít do školy se svými domácími mazlíčky, představit nám je a říct nám, co všechno obnáší péče o ně. Dozvěděli jsme se mnoho nového. Líbili se nám kočičky, pejsek, králici, křečci, pískomil, ale i had, překvapila nás sbírka motýlů, brouků a pavouků.

V závěru jsme si společně vytvořili plakát pro námi vybraného domácího mazlíčka. Bylo to příjemně strávené dopoledne.

Všechny fotografie - Den se zvířátky

Den u koní

uk 1Výlet do Útěchova do areálu s koňmi se opravdu vydařil. Cestu tam a zpátky jsme zvládli pěšky společně se staršími spolužáky ze 4. a 5. ročníku. Sluníčko nám přálo celé dopoledne. Dozvěděli jsme se, co koně potřebují k životu, jak se o koně starat, jak je náročná práce chovatelů. Příjemným závěrem bylo, že jsme se mohli na koni povozit, zvládli jsme to všichni.

 

 

 

   Vojta   Jirka  marek   

    

 

Všechny fotografie - Den u koní

Den na koloběžkách

koloběžky       DEN NA KOLOBĚŽKÁCH    vyhráli jsme všichni  HURÁ

Všechny fotografie - Den na koloběžkách

 

euf

Dětský klub pro ZŠ Moravská Třebová
Projekt č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_077/0007918 je financován z OP Zaměstnanost a ESF.
Termín realizace: 1. 8. 2018 - 30. 6. 2021

Projekt cílí na rozšíření nabídky péče o děti 1. stupně v době mimo školní vyučování ve speciální ZŠ M.Třebová. Nově zřízené zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ umožní rodičům našich žáků kompenzovat jejich znevýhodnění na trhu práce, které bývá často dáno nezbytností zajistit péči o dítě v době mimo školní vyučování. Kapacity školní družiny nedokáží pokrýt především poptávku žáků ze 3.-5. ročníků, proto pro ně zprovozníme Dětský klub. Žákům 1.st. také nabídneme účast na příměstském táboře.


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání II”
registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0017759
operační program pro vývoj a výzkum.