2

 

Bobování (2)

         bob 6       Sníh, boby, bobování na školní zahradě, krátké, ale dobré sjezdy. Jsme rádi, že jsme si to mohli společně užít.

Všechny fotografie - Bobování (2)

Zimní výprava - dodatek

     DODATEK k akci ZIMNÍ VÝPRAVA    Omluva - fotografie jsou focené v režimu "live" a nebylo možné je jinak nahrát na webové stránky, ale, po kliknutí na fotografii se fotografie zvětší a je ve správné pohledové pozici. 

 

Všechny fotografie - Zimní výprava - dodatek

Zimní výprava

foto 6    Hurá, hurá, hurá, napadl nám sníh.

   Dlouho jsme neotáleli a podnikli zimní výpravu. Vnímali a pozorovali jsme "Zimu" jak     má být. Cestou plnili vědomostní a pohybově hravé úkoly. Koulovaná byla pro nás       příjemnou tečkou.

 

 

 

 

Všechny fotografie - Zimní výprava

Vánoční posezení

IMG 0682Vánoce u nás ve třídě, s koledami, pohádkou, svíčkami a cukrovím. Radost nám udělaly milé dárečky pod stromečkem.

Všechny fotografie - Vánoční posezení

Vycházky v předvánočním čase

 

 

IMG 0669

Vycházky vánočně vyzdobeným městem se nám líbily, obdivovali jsme andělská křídla, vánoční strom, betlémy, zvoneček pro vánoční přání, vyzdobené výlohy obchodů. Poslouchali jsme vánoční koledy, které zněly celým náměstím. Překvapení na nás čekalo na zámku, kde byly instalovány velké postavy "Lucek" u přiležitosti svátku Svaté Lucie.

Všechny fotografie - Vycházky v předvánočním čase

Předvánoční čas

IMG 0664Předvánoční čas je krásný čas, na Vánoce se všichni moc těšíme. Třídu si zdobíme, vyprávíme si o Vánocích, posloucháme vánoční koledy, díváme se na vánoční pohádky a chodíme na vycházky, vánoční atmosféra ve městě je pěkná.

Všechny fotografie - Předvánoční čas

Mikulášská nadílka

IMG 0647 Žijeme v nelehké době, v době s covidem. Chodíme do školy, ale musíme dodržovat daná pravidla. S ostatními spolužáky se nestýkáme. 

Tak ani Mikuláš s andělem a čertem nemohli k nám do třídy. Dopoledne jsme strávili výrobou čertů, s Mikulášskými písničkami a pohádkami. Zhlédli jsme natočené video s naším školním Mikulášem, andělem a čerty. Mikuláš nám schoval nadílky; jako správní kluci jsme je brzy našli. Poděkovali jsme a měli radost. Slíbili pěkné chování, také proto, aby čerti s námi neměli příští rok hodně práce.

Všechny fotografie - Mikulášská nadílka

Den se zvířátky

dz0 S velkou chutí jsme se zúčastnili celoškolní akce Den se zvířátky. Některé paní učitelky, někteří spolužáci mohli ten den přijít do školy se svými domácími mazlíčky, představit nám je a říct nám, co všechno obnáší péče o ně. Dozvěděli jsme se mnoho nového. Líbili se nám kočičky, pejsek, králici, křečci, pískomil, ale i had, překvapila nás sbírka motýlů, brouků a pavouků.

V závěru jsme si společně vytvořili plakát pro námi vybraného domácího mazlíčka. Bylo to příjemně strávené dopoledne.

Všechny fotografie - Den se zvířátky

Den u koní

uk 1Výlet do Útěchova do areálu s koňmi se opravdu vydařil. Cestu tam a zpátky jsme zvládli pěšky společně se staršími spolužáky ze 4. a 5. ročníku. Sluníčko nám přálo celé dopoledne. Dozvěděli jsme se, co koně potřebují k životu, jak se o koně starat, jak je náročná práce chovatelů. Příjemným závěrem bylo, že jsme se mohli na koni povozit, zvládli jsme to všichni.

 

 

 

   Vojta   Jirka  marek   

    

 

Všechny fotografie - Den u koní

Den na koloběžkách

koloběžky       DEN NA KOLOBĚŽKÁCH    vyhráli jsme všichni  HURÁ

Všechny fotografie - Den na koloběžkách

 

euf

Dětský klub pro ZŠ Moravská Třebová
Projekt č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_077/0007918 je financován z OP Zaměstnanost a ESF.
Termín realizace: 1. 8. 2018 - 30. 6. 2021

Projekt cílí na rozšíření nabídky péče o děti 1. stupně v době mimo školní vyučování ve speciální ZŠ M.Třebová. Nově zřízené zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ umožní rodičům našich žáků kompenzovat jejich znevýhodnění na trhu práce, které bývá často dáno nezbytností zajistit péči o dítě v době mimo školní vyučování. Kapacity školní družiny nedokáží pokrýt především poptávku žáků ze 3.-5. ročníků, proto pro ně zprovozníme Dětský klub. Žákům 1.st. také nabídneme účast na příměstském táboře.


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání II”
registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0017759
operační program pro vývoj a výzkum.