ZSP 3a5

 

Naše práce ve třídě

IMG 20180306 090713Naše práce ve třídě, rádi se dozvídáme nové poznatky z hodin prvouky od paní učitelky Chadimové.

 

IMG 20180306 091918IMG 20180306 091923

Den dětí

IMG 86391. čevna jsme na naší slavnostně vyzdobené školní zahradě oslavili Den dětí, opravdu "jak se patří". Viděli jsme cvičené pejsky v akci, plnili zábavné činnosti, pohladili si strakatou kozu, zatancovali si v moderním rytmu. A mezi tím jsme si pochutnávali na různých sladkostech, hlavně zmrzlina v teplém počasí byla příjemná. Celé dopoledne bylo moc fajn.

Číst dál: Den dětí

Kamenné království

21Kamenné království - další prožitkové činnosti s artefiletickými prvky, tentokrát o putování malého kamínku jménem Oblázek. Společné tvořivé chvíle s mladšími spolužáky se nám líbily.

Číst dál: Kamenné království

Dopravní soutěž

1Účastnili jsme se naší školní dopravní soutěže. Byli jsme šikovní a užili si to.

Číst dál: Dopravní soutěž

Recitační soutěž

IMG 5789Na naší škole proběhla soutěž v recitaci. Do příprav se zapojili všichni žáci třídy, každý se učil jinou básničku, podle svého výběru. Ten den byla tréma veliká, ale zvládli jsme vystoupit a odrecitovat. V naší kategorii se Jeni Kolářová umístila na 3. místě. Měli jsme radost. Škoda, že pro nemoc se nemohl předvést David Navrátil a Zdenda Lahoda.

Číst dál: Recitační soutěž

Lyžařský výcvik v Říčkách

IMG 5200Někteří žáci  z naší třidy se zúčastnili lyžařského výcviku. Těmito zimními borci jsou Vojta Jokeš, David Navrátil, Ondra Sedlák a Gabko Debnár. Pobyt na horách se všem velmi líbil.

 

 

  

Další foto: Lyžařský výcvik v Říčkách

Pasování na čtenáře

IMG 6628Ve škole i doma pilně trénujeme čtení. A tak se stalo, že se z nás stali dobří čtenáři. Na třebovském zámku jsme byli  pasováni na čtenáře Ladislavem z Boskovic. Vše jsme si slavnostně užili.

Číst dál: Pasování na čtenáře

Vánoční nadílka ve třídě

1Vánoční besídka ve třídě byla velmi hezká, nadílka bohatá. Moc  děkujeme mamince Vojtíška Jokeše.

 

 

 

 

 

 

 

 

Další foto: Vánoční nadílka ve třídě

Vánoční besídka

IMG 4524Letošní vánoční besídka se velmi vydařila, program byl bohatý, zkončený diskotékou. Potěšilo nás, že se na nás přišlo podívat hodně rpdičů. 

Třeťáci přejí krásné Vánoce a šťastný nový rok.

  

 

Číst dál: Vánoční besídka

Mikuláš v naší škole

20171205 101014Mikuláš s čertem nezapomněl na naši třídu, čerti byli shovívaví, nikoho nevzali do pekla, připravené básničky a písničky děti strachem nezapoměly, a po slibu pěkného chování dostaly nadílku.

 

  

 

Číst dál: Mikuláš v naší škole

Podzimní hrátky v tělocvičně

IMG 20171115 121539Podzimní hrátky jsme si užili v naší tělocvičně. Plnili jsme připravené úkoly. Povídali si o tom, co vše se v podzimní přírodě děje a mění. Bavilo nás tvoření podzimních znaků. Postavili jsme krásné ho draka, vystavěli strom z kaštanů. Využili jsme všechny možné přírodniny - nasbírané kaštany, různé typy a tvary listů všech barev. A to vše doplnili pomůckami, obrázky, barevnými papíry... Stále jsme byli v pohybu. 

 

Číst dál: Podzimní hrátky v tělocvičně

Hry na Střelnici

20170929 090438Byli jsme na Střelnici.

 

 

 

 

 

Školní akademie

IMG 8587Ve středu 30. května shlédli naši školní akademii rodiče, příbuzní i známí. Poctivě, s radostí se děti naší školy připravovali na jednotlivá vystoupení. Naše třída nacvičila  Poučnou pohádku pro malá čuňátka. Akademie se opravdu povedla, celá, od začátku až do konce. Potlesk, úsměv všech z příjemného prožitku nám byl velkou odměnou.

Číst dál: Školní akademie

Pozvání na ptačí koncert

1 2Byli jsme pozváni Na ptačí koncert, poslouchali jsme, malovali, tvořili a plnili úkoly s artefiletickými prvky. Dařilo se nám a vše se nám líbilo a navíc jsme se dozvěděli něco nového.

Číst dál: Pozvání na ptačí koncert

Branný den ve škole

11Náš branný den ve škole byl plný zážitků a nových objevů. Cvičení poplachů, plnění pohybových úkolů s brannými prvky, setkání s městskou policií i s požárním sborem jsme zvládli výborně.

Číst dál: Branný den ve škole

Výstava

NO IMAGETo se opravdu líbilo a navíc to i dobře chutnalo. V pondělí 9. října jsme si na Zámku prohlédli výstavu ovoce a zeleniny; místních záhrádkářů. Překvapili nás obrovské dýně, nový druh rajčat černé barvy; líbili se se nám různé druhy jablek. Na ochutnání jsme dostali jablkohrušku. A pokud nevíte "co to je" pojďte příští rok s námi.

 

 

Číst dál: Výstava

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

Škola dostala dotaci z ESF na projekt
“Zvýšení kvality vzdělávání” registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.


 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz