ZSP 3a5

 

Recitační soutěž

IMG 5973Březen byl bohatý na oslavy, narozeniny slavila Nikča a později i Kuba a oba přinesli do školy dort a rozdělili se se svými spolužáky a s některými učitelkami. A samozřejmě jako každý rok jsme už od ledna trénovali básničky na recitační soutěž. Myslím si, že ...

 

 

 

Číst dál: Recitační soutěž

Lyžařský kurz

IMG 5203Někteří žáci z naší školy jeli na lyžařský kurz. A protože jela i dvě děvčata z naší třídy, zařadíme i pár fotek právě odtamtud. Kristýnka s Adélkou si kurz pochvalovaly, Kristýnka se prý naučila krásně lyžovat, Adélka také, ale ta si hor moc neužila, protože po dvou dnech dostala horečky, a tak zbytek pobytu promarodila.

 

 

Číst dál: Lyžařský kurz

Masopust

unor 002V únoru jsme kromě jiného oslavili se školkou masopust. V maskách jsme se vypravili na průvod městem, cestou jsme zpívali a veselili se. Po návratu do školy jsme se sešli v tělocvičně a tam jsme v maskách pokračovali ve veselení tancem na diskotéce.

 

 

 

Číst dál: Masopust

Lednové bruslení

IMG 20180125 110840Už od listopadu chodíme skoro každý tělocvik na zimní stadion bruslit. Brusle si půjčujeme ze školy, jinak musíme mít všichni čepice, rukavice a šály. Nejdříve jsme většinou bruslit neuměli, dneska už bruslíme jako rychlobruslaři. Někteří ještě s oporou branky, to má člověk jistotu, že nespadne. Většinou už jsme ale udělali i pár kroků bez branky, a to je pocit :) Nádhera. Přijďte se na nás někdy ve čtvrtek podívat :)

 

 

Číst dál: Lednové bruslení

Vánoční besídka

IMG 4534V úterý 19. prosince jsme prožívali svátečně, protože se konala dlouhoočekávaná Vánoční besídka v sále Na Písku. Měli jsme připravena hned dvě vystoupení, ve kterých jsme spolupracovali s žáky Praktické školy dvouleté a taky se šesťáky a osmáky. V prvním vystoupení jsme pomáhali zpívat dvě vánoční koledy, druhé pak byla operka O dvanácti měsíčkách. Po vystoupení všech tříd jsme měli ještě diskotéku, kterou jsme si opravdu užili :)

 

Číst dál: Vánoční besídka

Přišel k nám Mikuláš

 

20171205 090238Taky k vám přišel Mikuláš? My jsme ho vyhlíželi už od rána. Na jednu stranu jsme se nemohli dočkat, na druhou stranu jsme se trošku i báli. Nakonec přišel až po velké přestávce spolu s čerty a anděly. Nikoho si neodnesli, ikdyž s některými z nás to vypadalo chvilku dost bledě. Všichni ale ... 

 

 

Číst dál: Přišel k nám Mikuláš

Naše vystoupení na Kukátku

 

P1320789
Ve středu 22. 11. jsme vystupovali na divadelní přehlídce Kukátko. Připravovali jsme se na to vlastně už od září a těšili se, že to konečně předvedeme všem, kteří se přijdou podívat. Tajně jsme doufali, že získáme i dort a naše tužby se naplnily a dort jsme si opravdu odnesli jako i ostatní soubory, které ten den v muzeu vystupovaly.

 

 

Číst dál: Naše vystoupení na Kukátku

Výlet s kamarády z Nové školy

DSC03540


Dneks jsme si užili nádherný výlet s našimi kamarády ze 3. A ze základní školy Palackého, takzvané Nové školy. Známe je už dva roky a každý rok se navštěvujeme. Letos jsme se domluvili na společném výletě na rozhlednu Parstýřka. Cestou tam jsme naše kamarády stopovali a hledali jsme papírky, které cestou trousili a tím nám ukazovali cestu.

 

 

Číst dál: Výlet s kamarády z Nové školy

Den na střelnici


DSC03493Dneska 29. září zůstávala většina dětí doma. My jsme šli do školy, ale docela jsme se i těšili, protože nás čekal tradiční Den na Střelnici. Vydali jsme se hned ráno, vyzvedli jsme cestou Borku a pak jsme jako vždycky soutěžili, opékali špekáčky a měli jsme i čas chvíli s ostatními blbnout v lese. Cestou zpátky ...

 

Číst dál: Den na střelnici

Vstupujeme do nového školního roku


alesTak je tu další školní rok a my už jsme čtvrťáci. Je nás už osm, přišly nám dvě nové spolužačky, Nikča a Kristinka. Do školy jsme se už těšili a snažíme se zopakovat si to, co jsme přes prázdniny zapomněli. Čekalo nás trochu překvapení, protože jsme se přestěhovali na budovu C v naší škole, takže kdybyste nás hledali, jsme na céčku :) Můžete se podívat na naše fotky.

 

 

 

 

Číst dál: Vstupujeme do nového školního roku

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

Škola dostala dotaci z ESF na projekt
“Zvýšení kvality vzdělávání” registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.


 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz