ZS5B

 

Září

Lesní klub Blatouch

Ve čtvrtek 21. 9. 2023 jsem se společně s dětmi vydali do lesního klubu Blatouch, kde jsme strávili celé dopoledne. Vyrobili jsme si závěsnou dekoraci z přírodnin, opekli špekáčky a prošli se krásnou přírodou. Moc děkujeme za hezky strávené dopoledne.

1   2   3   4   5   7   6

 

Září

Den u koní - Útěchov

V jezdeckém klubu Útěchov jsme měli možnost dozvědět se, jak o koně pečovat. Mohli jsme si některé věci i vyzkoušet a dále se na koních projet. Moc děkujeme za tento úžasný zážitek.

1   2   3   4   5

Září

Akce školy - stopovaná

Starší žáci naší školy si pro nás s paní učitelkou připravili hru "STOPOVANÁ". Na cestě od školy k Peklu označili cestu pomocí šipek a připravili úkoly. V cíli nás čekala odměna a opékání špěkáčků. Pobyt v přírodě je přece zdravý.

1   2   3   4   5

Září

První týden ve škole

První týden jsme společně zahájili shromážděním na školním dvoře, kde jsme se společně přivítali naší školní hymnou. V průběhu dalších dní jsme tvořili pravidla naší třídy, seznamovali jsme se s novou spolužačkou a ukazovali si, co se vsechno budeme v tomto školním roce učit. Dále jsme využívali robotickou pomůcku Bee-Bot včelku. Týden jsme si společně krásně užili.

1   2   3   4   5

 

 

doucovani zaku skol

 


logo eu fondu msmt

Projekt spolufinancován Evropskou unií
Název projektu: ZVÝŠENÁ KVALITA VZDĚLÁVÁNÍ III
Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0003096

pdf ico