8a9

 

Hrou proti AIDS

20181004 104815Již tradičně se žáci 8. a 9. třídy naší školy zúčastnili zábavného výukového programu Hrou proti AIDS pořádaného pod záštitou Střední zdravotnické školy ve Svitavách zaměřeného na prevenci nechtěného těhotenství a sexuálně přenosných infekcí včetně AIDS. Žáci prošli postupně pěti stanovišti, kde formou interaktivní hry plnily rozličné úkoly. Za splnění úkolů získávali body.

Všechny fotografie - Hrou proti AIDS

Den na koloběžkách

IMG 2342Páteční dopoledne dne 21. září jsme strávili na Knížecí louce. Žáci 8. a 9. ročníku celé dopoledne pomáhali při organizci závodů na koloběžkách. Zúčastnili se všechny třídy, mladší žáci jezdili na menších a starší žáci na větších koloběžkách. Vždy ve dvojici změřili své síly na malém okruhu cyklostezky. 

Všechny fotografie - Den na koloběžkách

Na rozhledně

20180906 102448V prvním týdnu nového školního roku jsme za krásného slunečného počasí vyrazili na celodopolední vycházku na rozhlednu a pak do Pekla. Na rozhledně jsme se nejen rozhlédli, ale i pojmenovali všechny okolní kopce a také vzdálené hory na obzoru. Opekli jsme si špekáčky, chvíli vydechli a pak jsme pokračovali ve vycházce ke studánce do Pekla. 

Všechny fotografie - Na rozhledně

 

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO

Škola dostala dotaci z ESF na projekt
“Zvýšení kvality vzdělávání” registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.


 

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová - netfirmy.cz
Speciální školy - netfirmy.cz