Slide SPC

 

Kde nás najdete

skolanw

Speciálně pedagogické centru ROSSA je součástí Speciální základní školy, mateřské školy a praktické školy Moravská Třebová, která je rohovou budovou ulic Komenského a 9. května.
Hlavní vchod do školy je z ulice Komenského, vchod do SPC je z ulice 9. května, kde je i omezená možnost parkování.


mapa


Při příjezdu ze směru Svitavy odbočte na kruhovém objezdu třetí odbočkou směr Moravská Třebová – centrum, pokračujte stále po hlavní ulici zpočátku rovně, potom se mírně stáčí doprava. Zde je třeba odbočit doleva na ulici 9. května (těsně před školou). Stejně tak při příjezdu ze směru Mohelnice s dojezdem na kruhový objezd, odbočka je v tomto případě první.
Při příjezdu od Mohelnice nebo Lanškrouna na křižovatce těchto dvou komunikací od Lanškrouna odbočíte vpravo a od Mohelnice jedete rovně po ulici Komenského a na další křižovatce odbočíte vpravo na ulici 9. května (vpravo míjíte školu).

 

 

euf

Dětský klub pro ZŠ Moravská Třebová
Projekt č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_077/0007918 je financován z OP Zaměstnanost a ESF.
Termín realizace: 1. 8. 2018 - 30. 6. 2021

Projekt cílí na rozšíření nabídky péče o děti 1. stupně v době mimo školní vyučování ve speciální ZŠ M.Třebová. Nově zřízené zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ umožní rodičům našich žáků kompenzovat jejich znevýhodnění na trhu práce, které bývá často dáno nezbytností zajistit péči o dítě v době mimo školní vyučování. Kapacity školní družiny nedokáží pokrýt především poptávku žáků ze 3.-5. ročníků, proto pro ně zprovozníme Dětský klub. Žákům 1.st. také nabídneme účast na příměstském táboře.


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání II”
registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0017759
operační program pro vývoj a výzkum.