2a3

 

Mateřská škola speciální

I. ODDĚLĚNÍ

Personální zajištění:

Alena Brettschneiderová

asistent:

Kateřina Dvořáková

II. ODDĚLENÍ

Personální zajištění:

Michaela Horáková DiS.

asistent:

Jana Motlová


Základní škola speciální 

 

I. Základní škola speciální
rehabilitační program

Personální zajištění:

Mgr. Dzmitry Volkau

asistenti:

Timea Tempírová-Kotrlá
Dis. Marcela Kleinerová
Helena Tomečková

 

 

II. Základní škola speciální

Personální zajištění:

Mgr. Dagmar Sklenářová

asistent:

Ing. Radka Vokounová

III. Základní škola speciální

Personální zajištění:

Iveta Vyjídáčková

asistenti:

Olga Leinveberová
Olga Peřinová

IV. Základní škola speciální

Personální zajištění:

Mgr. Markéta Musilová

asistent:

Ivana Žirovnická


Základní škola

 

1. a 2. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Jana Mrvová

asistent:

Kristýna Faterová

3. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Dana Henslová

asistent:

Bc. Hana Appelová

4. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Zdena Novotná

asistent:

Jan Kryl

4. a 5. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Lucie Sachs

asistent:

Vendula Sekaninová

6. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Veronika Kubínová

asistent:

Barbara Švihelová

7. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Barbora Tempírová-Kotrlá

asistent:

není

8. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Eva Panská

asistent:

není

9. ročník

Personální zajištění:

Mgr. Eliška Weissová

asistent:

není

 

 

raktická škola

I. PRŠ

Personální zajištění:

Mgr. Dagmar Foretová

asistent:

Iva Havlíčková

II. PRŠ

Personální zajištění:

Mgr. Lucie Laštůvková

asistenti:

Eva Blažková
Renata Navrátilová


Internát

I. Skupina

Personální zajištění:

Světlava Seménková 

asistent:

Anna Gošová

II. Skupina

Personální zajištění:

Zdena Elfmarková

 

 

III. Skupina

Personální zajištění:

Ilona Procházková

 

 


 

doucovani zaku skol

 


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání II”
registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0017759
operační program pro vývoj a výzkum.