První sníh

,,No konečně", -  tak by jsme oslovili ,,počasí", kdyby to bylo v náší vůli. Ale i to malé množství sněhu přináší výbornou zábavu.

 

 

 

 

 

Register to read more...

Vánoční besídka

Vánoční besídka - vrchol školních akcí roku 2019. Velice jsme se těšili. A naše očekávání byla bohatě naplněna.

 

 

 

 

Register to read more...

Soudní den

Tradiční návštěvu Mikuláše, anděla a čerta jsme přežili bez ztrát. Ale ne všem bylo do smíchu!

 

 

 

 

Register to read more...

Rozsvícení stromečku

Rozsvícení vánočního stromečku doprovázela sváteční atmosféra a dobrá nálada. A samozřejmě bylo i něco pod stromečkem.

 

 

 

Register to read more...

Kukátko

Letos proběhl 14. ročník krajské soutěžní přehlídky malých divadelních forem v kinosále moravskotřebovského muzea. Naše třida měla připravenou pohádku O zvířátkách, která se všem líbila. Dostali jsme pamětní list za krásné 1. místo a vynikající dort, který nám chutnal a těšíme se zase na příští rok. 

Register to read more...

Pouštíme draka

A je to tady zase, jako každý rok - pouštění draka a dětem se v očích objevily jiskřičky nadšení. Tak jsme se konečně dočkali krásného podzimního počasí a vyrazili jsme na Knížecí louku pouštět draka. Děti si vyzkoušely za pomoci pana učitele dostat draka do vzduchu. Veselý drak se nám třepotal nad hlavami a my jsme si užili spoustu legrace a plni nových zážitků se vraceli do školy.

    

 

Register to read more...

Den se zvířaty

V naší škole proběhl projektový den ,,Den se zvířaty", do kterého se zapojila celá škola. Co jsme dělali? Žáci přinesli z domu zvířata (kočku, psa, morče, křečka, králíka, myš, želvu, andulky). V průběhu celého dopoledne jsme si o zvířatech povídali, hledali o nich informace v encyklopediiích, na internetu. Každá třída napsala povídání, výtvarně ztvárnila a prezentovala ostatním žákům. Děkujeme paní učitelce Báře Tempírové za organizaci krásného dopoledne, vše bylo bezva a těšíme se na další projektový den.

   

Register to read more...

Den ve škole

Do naší výuky ve škole patří také terapeutické a výtvarné činnosti. Můžete se podívat jak relaxujeme v tělocvičně a také jaké se nám daří výtvarné činnosti za pomoci pedagogických pracovníků.

    

Register to read more...

 

euf

Dětský klub pro ZŠ Moravská Třebová
Projekt č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_077/0007918 je financován z OP Zaměstnanost a ESF.
Termín realizace: 1. 8. 2018 - 30. 6. 2021

Projekt cílí na rozšíření nabídky péče o děti 1. stupně v době mimo školní vyučování ve speciální ZŠ M.Třebová. Nově zřízené zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ umožní rodičům našich žáků kompenzovat jejich znevýhodnění na trhu práce, které bývá často dáno nezbytností zajistit péči o dítě v době mimo školní vyučování. Kapacity školní družiny nedokáží pokrýt především poptávku žáků ze 3.-5. ročníků, proto pro ně zprovozníme Dětský klub. Žákům 1.st. také nabídneme účast na příměstském táboře.


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání”
registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_22/0002697
operační program pro vývoj a výzkum.