1ZS

 

Významná událost

01Pozitivní změny každého potěší. V tomhle směru se má naše škola čím pochlubit - podařilo se získat nové, moderní vybavení pro místnost Snoezelen. Pedagogové a asistenty absolvovali dvoudenní seminář o tom, jak se dá pracovat s novým vybavením a jaký to má vliv na smyslový a celkově psychický vývoj žáků a žákyň. Nu a teď ,, Huuurá!" do výuky.

Všechny fotografie - Významná událost

Den s koňmi

DSCF0149Nádherné počasí, krásné prostředí a vznešená zvířata je nejlepší kombinace pro školní výlet. A všechno nám to poskytnul koňsky ranč v Útěchově. Byla to lahůdka pro duši.  Obrovske poděkování organizátorům akce a majitelce farmy paní Editě Weissarové.                                                                                                            

Všechny fotografie - Den s koňmi

Den se zvířaty

IMG 20201016 WA0000

Bylo to krásné dopoledne. Něco jsme se dozvěděli o chování a chovu různých zvířat, měli jsme možnost se s nimi pomazlit ale na hada - škrtiče si nikdo netroufnul. Nu a nakonec jsme společně tvořili plakat o vybraném živočichu.Všechny fotografie - Den se zvířaty

 

euf

Dětský klub pro ZŠ Moravská Třebová
Projekt č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_077/0007918 je financován z OP Zaměstnanost a ESF.
Termín realizace: 1. 8. 2018 - 30. 6. 2021

Projekt cílí na rozšíření nabídky péče o děti 1. stupně v době mimo školní vyučování ve speciální ZŠ M.Třebová. Nově zřízené zařízení péče o děti 1. stupně ZŠ umožní rodičům našich žáků kompenzovat jejich znevýhodnění na trhu práce, které bývá často dáno nezbytností zajistit péči o dítě v době mimo školní vyučování. Kapacity školní družiny nedokáží pokrýt především poptávku žáků ze 3.-5. ročníků, proto pro ně zprovozníme Dětský klub. Žákům 1.st. také nabídneme účast na příměstském táboře.


INVESTICE-DO-ROZVOJE-VZDELAVANI-LOGO“Zvýšení kvality vzdělávání II”
registrační číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0017759
operační program pro vývoj a výzkum.